Головна » Статті

Всього матеріалів в каталозі: 255
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 3 ... 25 26 »

ПАСХАЛЬНЕ ВІТАННЯ.

Христос Воскрес!

Всечесні отці, дорогі брати і сестри Рожнятівщини! Ще вчора ми співпереживали учням Христовим, серця яких переповнювала скорбота, тьма тріумфувала, в момент розп'яття Господа нашого Ісуса Христа. Навіть в цей момент і природа поринала в темряву: «З шостої ж години настала темрява по всій землі до години дев’ятої.» (Мф.27.45). Це була темрява фізична. А яка ж темрява духовна панувала в душах збожеволених  і озлоблених людей, які кричали: «Розіпни, розіпни Його»! Темрява наповнювала і душі учнів Його, але то темрява скорботи на виконання слів: «Істинно, істинно кажу вам: ви будете плакати і ридати, а світ зрадіє; ви печальні будете, та печаль ваша за радість буде. Але Я знову побачу вас, і зрадіє серце ваше, і радости вашої ніхто не відбере від вас.»(Ін.16.20-22)

Мої статті | Переглядів: 36 | Додав: muxasjyk | Дата: 04/04/2018

ХРИСТОС РОЖДАЄТЬСЯ!

Всечесні отці, дорогі брати і сестри! Сердечно вітаю Вас з радісним святом Різдва Христового, святом миру та Божого благовоління до людей.

Мої статті | Переглядів: 64 | Додав: muxasjyk | Дата: 03/01/2018

Ховард Келлі, підліток-сирота, був дуже бідний. Щоб заробити собі на хліб і на навчання, він розносив різні дрібні товари по домівках. Одного разу у нього в кишені не залишилося ні цента. Страждаючи від голоду, він вирішив зайти в найближчий будинок і попросити їжі.

Мої статті | Переглядів: 66 | Додав: muxasjyk | Дата: 16/12/2017

У вівторок, 21 листопада в день Архангела Михаїла, жителі села Небилів Рожнятівського району відзначали Престольне свято свого храму.

Мої статті | Переглядів: 197 | Додав: muxasjyk | Дата: 24/11/2017

Сьогоднішня Євангелія розповідає нам, що коли Icyс разом з учнями вийшов на берег в Гадаринський край , що проти Галилеї, то вийшов йому назустріч один чоловік з міста, що мав бісів. Побачивши Ісуса він закричав, потім припав йому до ніг і сказав сильним голосом: „Що мені і тобі, Ісусе, сину Бога Всевишнього? Благаю тебе, не муч мене!"

Мої статті | Переглядів: 59 | Додав: muxasjyk | Дата: 11/11/2017

У день Вмч. Дмитрія Солунського  храмове свято відзначала парафія села Слобода Небилівська. Лiтургiю очолив благочинний Рожнятівського благочиння прот.Михаїл Михасюк, iз собором священиків Рожнятівського благочиння.

Мої статті | Переглядів: 404 | Додав: muxasjyk | Дата: 10/11/2017

"За кожне пусте слово, яке скажуть люди , дадуть вони відповідь у день судний"

(Мф. 12 , 36 )

Мої статті | Переглядів: 57 | Додав: muxasjyk | Дата: 28/10/2017

ХРИСТОС ВОСКРЕС!

Всечесні отці,дорогі брати і сестри! Цими вічно живими словами, від усього серця, вітаю всіх Вас зі Світлим Христовим Воскресінням - Пасхою Господньою!

Мої статті | Переглядів: 112 | Додав: muxasjyk | Дата: 10/04/2017

ХРИСТОС РОЖДАЄТЬСЯ! Всечесні отці!Дорогі брати і сестри у Христі! Завершивши з Божою допомогою Різдвяний піст, ми зустрічаємо велику і радісну подію - Різдво Господа і Спасителя нашого Ісуса Христа. Радіють нині Ангели на небесах і люди на землі, прославляючи невимовне чудо милосердя Божого,про яке при своєму житті мріяли побачити багато представників старозавітного людства.
Мої статті | Переглядів: 100 | Додав: muxasjyk | Дата: 03/01/2017

У понеділок, 21 листопада 2016 року, Свята Православна Церква молитовно вшановує Собор Архистратига Божого Михаїла та усіх Сил Небесних Безтілесних. Це свято є храмовим для парафіян с.Небилів.
Мої статті | Переглядів: 411 | Додав: muxasjyk | Дата: 22/11/2016

Мої статті [255]