10-літній ювілей парафії.

11 січня 2004 року на території смт.Брошнів було посвячено хрест на майбутньому місці побудови храму УПЦ КП.І ось пройшло 10 років ,і на тому місці , дякуючи Богу, стоїть величавий храм Вознесення Господнього.З нагоди цього ювілею настоятель храму ,митрофорний протоієрей Іван Креховецький,запросив священиків Рожнятівського,Долинського,Богородчанського та Калуського деканатів на подячний молебень.Богослужіння очолив Рожнятівський декан,митрофорний протоієрей Михайло Михасюк,який по завершення молебня звернувся до віруючих з словом повчання.Зокрема наголосив,що це святкування, є свідчення Божого благословення.Зокрема відмітив велику працю настоятеля храму,який був добрим інструментом в руках Божих.В свою чергу прот.Іван Креховецький подяував священикам та віруючим за щиру підтримку та поміч у розбудові храму.Подячний молебень закінчився многоліттям та колядками.

Категорія: Мої статті | Додав: muxasjyk (12/01/2014)
Переглядів: 567 | Теги: 10-літній ювілей парафії. | Рейтинг: 4.8/4