Головна » Статті

Всього матеріалів в каталозі: 269
Сторінки: « 1 2 3 4 ... 26 27 »

Проживала сім”я. Жили душа в душу, господарка, два синочка, в хаті мир, любов і злагода. Здається, що ще треба для повного щастя.

Мої статті | Переглядів: 382 | Додав: muxasjyk | Дата: 23/02/2019

Святкуючи сьогоднішнє свято Стрітення Господнє, розважмо  з вами, що таке «стрітення»? З старослов’янської мови воно перекладається-як зустріч. Тому подумаймо , скільки в нашому житті було, є і буде зустрічей або стрітень. Зустрічі бувають: бажані  і не бажані, радісні і сумні, приємні  і навпаки.

Мої статті | Переглядів: 508 | Додав: muxasjyk | Дата: 13/02/2019

Свято трьох Святителів належить до найновіших празників Грецької Церкви. Поштовхом до встановлення цього празника була велика суперечка у другій половині XI ст. про те, хто з них трьох є більш цінний для Церкви. Одні вище ставили святого Василія Великого, інші — святого Григорія Богослова, а ще інші — святого Йоана Золотоустого. Прихильники святого Василія звались василіяни, святого Григорія — григоріяни, а святого Йоана — йоаніти.

Мої статті | Переглядів: 566 | Додав: muxasjyk | Дата: 10/02/2019

РІЗДВЯНЕ ВІТАННЯ

Рожнятівського декана Митрофорного протоієрея Михаїла Михасюка всечесним отцям, братам і сестрам Рожнятівщини!

Христос Рождається!

Всечесні отці, дорогі брати і сестри Рожнятівщини! Дякуючи Господу Богу ми з Вами дочекали  Різдвяних свят. Знову прийшла до нас Різдвяна ніч, яка світліша всякого дня, бо не просто сонце, а Сонце Правди сходить над землею. На вулиці зима - а в наших душах квітуча весна. «Бо Немовля народилося нам – Син даний нам; владарювання на раменах Його, і наречуть ім’я Йому: Дивний, Радник, Бог кріпкий» (Іс. 9. 6).

Мої статті | Переглядів: 334 | Додав: muxasjyk | Дата: 04/01/2019

ПАСХАЛЬНЕ ВІТАННЯ.

Христос Воскрес!

Всечесні отці, дорогі брати і сестри Рожнятівщини! Ще вчора ми співпереживали учням Христовим, серця яких переповнювала скорбота, тьма тріумфувала, в момент розп'яття Господа нашого Ісуса Христа. Навіть в цей момент і природа поринала в темряву: «З шостої ж години настала темрява по всій землі до години дев’ятої.» (Мф.27.45). Це була темрява фізична. А яка ж темрява духовна панувала в душах збожеволених  і озлоблених людей, які кричали: «Розіпни, розіпни Його»! Темрява наповнювала і душі учнів Його, але то темрява скорботи на виконання слів: «Істинно, істинно кажу вам: ви будете плакати і ридати, а світ зрадіє; ви печальні будете, та печаль ваша за радість буде. Але Я знову побачу вас, і зрадіє серце ваше, і радости вашої ніхто не відбере від вас.»(Ін.16.20-22)

Мої статті | Переглядів: 414 | Додав: muxasjyk | Дата: 04/04/2018

ХРИСТОС РОЖДАЄТЬСЯ!

Всечесні отці, дорогі брати і сестри! Сердечно вітаю Вас з радісним святом Різдва Христового, святом миру та Божого благовоління до людей.

Мої статті | Переглядів: 488 | Додав: muxasjyk | Дата: 03/01/2018

Ховард Келлі, підліток-сирота, був дуже бідний. Щоб заробити собі на хліб і на навчання, він розносив різні дрібні товари по домівках. Одного разу у нього в кишені не залишилося ні цента. Страждаючи від голоду, він вирішив зайти в найближчий будинок і попросити їжі.

Мої статті | Переглядів: 458 | Додав: muxasjyk | Дата: 16/12/2017

У вівторок, 21 листопада в день Архангела Михаїла, жителі села Небилів Рожнятівського району відзначали Престольне свято свого храму.

Мої статті | Переглядів: 742 | Додав: muxasjyk | Дата: 24/11/2017

Сьогоднішня Євангелія розповідає нам, що коли Icyс разом з учнями вийшов на берег в Гадаринський край , що проти Галилеї, то вийшов йому назустріч один чоловік з міста, що мав бісів. Побачивши Ісуса він закричав, потім припав йому до ніг і сказав сильним голосом: „Що мені і тобі, Ісусе, сину Бога Всевишнього? Благаю тебе, не муч мене!"

Мої статті | Переглядів: 488 | Додав: muxasjyk | Дата: 11/11/2017

У день Вмч. Дмитрія Солунського  храмове свято відзначала парафія села Слобода Небилівська. Лiтургiю очолив благочинний Рожнятівського благочиння прот.Михаїл Михасюк, iз собором священиків Рожнятівського благочиння.

Мої статті | Переглядів: 1107 | Додав: muxasjyk | Дата: 10/11/2017