Головна » Статті

Всього матеріалів в каталозі: 269
Сторінки: « 1 2 3 4 5 ... 26 27 »

"За кожне пусте слово, яке скажуть люди , дадуть вони відповідь у день судний"

(Мф. 12 , 36 )

Мої статті | Переглядів: 443 | Додав: muxasjyk | Дата: 28/10/2017

ХРИСТОС ВОСКРЕС!

Всечесні отці,дорогі брати і сестри! Цими вічно живими словами, від усього серця, вітаю всіх Вас зі Світлим Христовим Воскресінням - Пасхою Господньою!

Мої статті | Переглядів: 466 | Додав: muxasjyk | Дата: 10/04/2017

ХРИСТОС РОЖДАЄТЬСЯ! Всечесні отці!Дорогі брати і сестри у Христі! Завершивши з Божою допомогою Різдвяний піст, ми зустрічаємо велику і радісну подію - Різдво Господа і Спасителя нашого Ісуса Христа. Радіють нині Ангели на небесах і люди на землі, прославляючи невимовне чудо милосердя Божого,про яке при своєму житті мріяли побачити багато представників старозавітного людства.
Мої статті | Переглядів: 393 | Додав: muxasjyk | Дата: 03/01/2017

У понеділок, 21 листопада 2016 року, Свята Православна Церква молитовно вшановує Собор Архистратига Божого Михаїла та усіх Сил Небесних Безтілесних. Це свято є храмовим для парафіян с.Небилів.
Мої статті | Переглядів: 859 | Додав: muxasjyk | Дата: 22/11/2016

8 листопада Церква Христова вшановує память св.вмч.Димитрія Солунського чудотворця. Свято-Димитрівська громада с.Сл.Небилівська відсвяткувала своє престольне свято.
Мої статті | Переглядів: 672 | Додав: muxasjyk | Дата: 22/11/2016

Зараз ми з вами чули євангельське оповідання, яке зміцнює нас в надії - найбільшій християнській чесноті, про яку ми молимося, щоб Господь завжди зміцнював її в наших серцях.Без надії неможливо жити християнину, бо надія на Бога - це той рятівний якір, який утримує нас від необдуманих вчинків, від відчаю і від гріхів.
Мої статті | Переглядів: 525 | Додав: muxasjyk | Дата: 21/10/2016

14 жовтня весь Православний світ святкує свято Покрови Божої Матері. Цей день є храмовим святом у селі Сливки. На престольний празник до сільського величного храму на урочисту Літургію зібралися майже всі жителі села Сливки, а також сусідніх сіл.Богослужіння очолив Рожнятівський декан митр. прот. Михайло Михасюк,якому спів служили:прот.Тарас Грибович(настоятель храму),прот.Михаїл Дарвай,прот.Богдан та ієрей Юрій.
Мої статті | Переглядів: 822 | Додав: muxasjyk | Дата: 15/10/2016

Дорослі марно вважають, що випускний може бути тільки в 11 класі. Прощання з дитячим садком не менше важлива подія.Саме таке свято пройшло в садочку «Любисток» в с.Небилів.Воно почалося молитвою в храмі Архангела Михаїла,яке очолив прот.Михаїл Михасюк.
Мої статті | Переглядів: 668 | Додав: muxasjyk | Дата: 15/06/2016

У храмі на честь Архангела Михаїла с.Небилів вже доброю традицією стало проведення у самостійне життя випусників Небилівської школи І-ІІІ ступенів.
Мої статті | Переглядів: 624 | Додав: muxasjyk | Дата: 06/06/2016

1 травня 2016 р. в с.Небилів Рожнятівського деканату відбулося пасхальне Богослужіння, яке очолив Благочинний прот.Михайло Михасюк.
Мої статті | Переглядів: 762 | Додав: muxasjyk | Дата: 04/05/2016