Чудо в Афонському монастирі Есфігмен
Старший бджоляр Монастиря, чернець Кірякос, помістив в один з вуликів монастирської пасіки рамку з вощиною, в яку була вставлена маленька паперова ікона Пресвятої Богородиці «Нев'януча Роза» (зауважимо, що творцем цієї ікони є попередній ігумен монастиря - старець Енфімій), а в іншу рамку була вставлена ікона Святого Нектарія Егінського чудотворця єпископа Пентаполіс.

Через кілька днів о. Кірякос відкрив вулик і з подивом виявив таку картину: у той час, коли обидві рамки були у свіжому воску, образ як Богородиці з Немовлям, так і святого Нектарія, були абсолютно чистими і без воску, як видно на фотографії. Бджоли, мабуть, поважаючи її Пречистий Образ, не осмілилися (очевидно за Божим промислом) покрити його воском!

Во істину «Всяке дихання нехай хвалить Господа», що дає мудрість безсловесним бджолам працювати з таким розумом і старанністю.

Категорія: Мої статті | Додав: muxasjyk (29/11/2013)
Переглядів: 614 | Теги: Чудо в Афонському монастирі Есфігме | Рейтинг: 5.0/1