Храмове свято на парафії Апп. Петра і Павла у с.Ясень.

12 липня відбулося храмове свято на парафії свв.апп. Петра і Павла у с.Ясень Рожнятівського деканату.

В урочистостях взяли участь 9 священиків з Рожнятівського благочиння та велика кількісь вірян: як с.Ясень так і навколішніх сіл. Святкове богослужіння очолив  Рожнятівський декан митрофорний протоієрей Михайло Михасюк,якому спів служили,настоятель храму митр.прот.Василь Депутат,митр.прот.Іван Креховецький,прот.Михайло Дарвай,прот.Тарас Грибович,прот.Володимир Васюта,прот.Роман Олексюк,прот.Богдан та прот.Руслан.

Храмове свято – як день народження, воно є радісним і світлим празником. Тому й Служба Божа, і проповідь були по-особливому святковими. У проповіді прот.Михайло Дарвай наголосив, що святі первоверховні апостоли Петро і Павло є стовпами, підвалинами Церкви, хоча й були різними, проте це не завадило їм нести Святе Євангеліє до народів і стати святими, і це означає, що і кожен із нас, хай би якими різними ми б не були, може стати подібним до святих апостолів Петра і Павла, наслідуючи їх християнське апостольське життя.

Після святкової Божественної Літургії проповідь виголосив Рожнятівський декан прот.Михайло Михасюк.По закінчення богослужіння відбулося  освячення води та окроплення вірян освяченою водою.

Категорія: Мої статті | Додав: muxasjyk (13/07/2014)
Переглядів: 1109 | Теги: Храмове свято на парафії Апп. Петра | Рейтинг: 4.8/5