Храмове свято в с.Небилів.

Храмовий день – це,мабудь, найвеличніше свято для парафіян, які щонеділі і кожного свята поспішають до улюбленої святині. Люди йдуть до храму з відкритою душею, з чистим серцем, з надією на добро. Святковість, яка панує у прихожан, переступаючи поріг кафедрального храму, стає святістю. Наука Божа, настанови священників допомагають людям якомога глибше пізнати мораль християнську. У храмі під час служби панує невимовна благодать, навіть лад. Ось так би в житті, то не було б тих одвічних людських проблем. Слава Богу церква стоїть на сторожі істинної природи людини. Парафіяни у храмі заглиблюються у свої думки, у свої історії. В думках намагаються досягнути висоти духовної чистоти.

Саме з такими духовними настроями  парафіян ,була переповнена церква Архангела Михаїла в храмовий день 21 листопада в с.Небилів.Святкове богослужіння очолив настоятель храму,Рожнятівський декан Митрофорний протоієрей Михайло Михасюк,якому спів служили:прот.Іван Романів,прот.Іван Горблянський,прот.Андрій Балабух,прот.Михайло Мигович,прот.Роман,прот.Іван Русаль,прот.Петро Пасічник.Після Євангельського читання змістовну проповідь виголосив прот.Андрій Балабух.

Святкове богослужіння закінчилося водосвятним молебнем та окропленням освяченою водою вірян.

Категорія: Мої статті | Додав: muxasjyk (22/11/2013)
Переглядів: 742 | Теги: Храмове свято в с.Небилів. | Рейтинг: 4.3/6