Храмове свято в с.Сливки.
У середині жовтня, коли природа відпочиває в золотому сяйві, немов в очікуванні дива, коли ліси одягнені «в багрець і золото», що уособлюють Божественну любов до людей, славу і велич Віри та Господа , приходить світле свято – Покрови Пресвятої Богородиці. В престольний день у Свято-Покровському храмі с.Сливки,Рожнятівського деканату щорічно збираються віруючі зі всіх навколишніх сіл. У храмі панує особлива благоговійна тиша, у вогнях свічок невпинно ллються молитви до Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії , яка невидимим Своїм Покровом благодатно осіняє всіх.В цьому році на запрошення настоятеля храму прот.Тараса Грибовича,на свято прибули: Секретар єпархіального управління Митрофорний протоієрей Василь Бурак,Рожнятівський декан Митрофорний протоієрей Михайло Михасюк, . Митрофорний протоієрей Василь Депутат(с.Ясень Долішній) , Митрофорний протоієрей Іван Креховецький(смт.Брошнів), протоієрей Андрій Балабух(с.Сваричів)протоієрей Іван Романів(с.Красне), протоієрей Володимир Васюта(с.Ясень Горішній),протоієрей Роман Олексюк(с.Гриньків),протоієрей Богдан Гринчак,прот.Михайло та прот.Юрій Бурак.
Категорія: Мої статті | Додав: muxasjyk (15/10/2014)
Переглядів: 1160 | Теги: Храмове свято в с.Сливки. | Рейтинг: 4.0/3