Храмове свято в с.СЛИВКИ.
14 жовтня весь Православний світ святкує святоПокрови Божої Матері. Цей день є храмовим святом у селі Сливки. На престольний празник до сільського величного храму на урочисту Літургію зібралися майже всі жителі села Сливки, а також сусідніх сіл.Богослужіння очолив Рожнятівський декан митр. прот. Михайло Михасюк,якому спів служили:прот.Тарас Грибович(настоятель храму),прот.Михаїл Дарвай,прот.Богдан та ієрей Юрій. Після євангельського читання з повчальним словом до вірних звернувся митр.прот.Михаїл Михасюк. Після Божественної Літургії настоятель Храму прот.Тарас Грибович звернувся до парафіян і гостей зі словами вітання з нагоди храмового свята та подякував священикам за спільну молитву. Після уставного многоліття на храмовому подвір’ї було звершено Чин Малого освячення води та окроплено вірних освяченою водою.
Категорія: Мої статті | Додав: muxasjyk (15/10/2016)
Переглядів: 824 | Теги: Храмове свято в с.Сливки. | Рейтинг: 4.3/3