Храмове свято в с.Сваричів.

4 грудня 2013 року  релігійна громада  Свято-Введенської парафії села Сваричів Рожнятівського  деканату, відсвяткувала своє храмове свято – Введення в храм Пресвятої Богородиці. Святкову Божественну  літургію очолив Рожнятівський декан  митрофорний протоієрей Михаїл Михасюк,якому спів служили: настоятель   Свято-Михайлівського Долинського чоловічого Скита, Манявського Хресто-Воздвиженського чоловічого монастиря УПЦ КП ігумен Даниїл(Кудибин),декан м.Івано-Франківська митр.прот.Ігор Ільків,митр.прот.Іван Креховецький,прот.Андрій Балабух (настоятель храму),прот.Любомир Надорожний,прот.Тарас Грибович,прот.Михайло Дарвай,прот.Володимир Васюта,ієрей.Роман Олексюк,ієрей Юрій Буряк,ієрей Олег.

Після Євангельського читання проповідь виголосив Рожнятівський декан прот.Михаїл Михасюк.На за причасному слово повчання сказав прот.Михаїл Дарвай.Після завершення Святої Літургії настоятель храму привітав всіх парафіян з святом.Ігумен Даниїл від імені всіх священиків подякував настоятелю за запрошення та спільне богослужіння.

Наприкінці Служби Божої священнослужителі відслужили водосвятний молебень та прославили Пресвяту Владичицю нашу Богородицю.

Святкове Богослужіння прикрасив чудовий парафіяльний церковний хор, а служба Божа завершилася уставним многоліттям.

Категорія: Мої статті | Додав: muxasjyk (06/12/2013)
Переглядів: 1382 | Теги: Храмове свято в с.Сваричів. | Рейтинг: 3.8/5