Храмове свято в селі Небилів, Рожнятівського благочиння.
21 листопада Православна Церква відзначає свято Собору Архістратига Божого Михаїла і всіх Небесних Сил безтілесних. Саме цього дня у селі Небилів відзначають престольне свято, адже Храм побудований і освячений на честь Архангела Михаїла. З нагоди престольного свята та на запрошення настоятеля Храму Архістратига Михаїла митр. прот. Михайла Михасюка в урочистому богослужінні взяли участь духовенство Рожнятівського та Долинського благочинь. Після Євангельського читання змістовну проповідь виголосив настоятель храму Воздвиження Чесного Хреста с .Князівське прот.Василій Павлів. Після Божественної Літургії настоятель Храму митр. прот. Михайло Михасюк звернувся до парафіян і гостей зі словами вітання з нагоди престольного, храмового свята та подякував священикам за спільну молитву. Після уставного многоліття було звершано Чин Малого освячення води та окроплено вірних освяченою водою.
Категорія: Мої статті | Додав: muxasjyk (23/11/2015)
Переглядів: 920 | Теги: Рожнятівського благочиння., Храмове свято в селі Небилів | Рейтинг: 4.8/4