Храмове свято в селі Слобода -Небилівська.

З великою радістю та християнською теплотою щиро вітали один одного жителі села Слобода-Небилівська що на Рожнятівщині, зі своїм храмовим святом, яке відбулося 8 листопада. На прославлення святого великомученика Димитрія Солунського, в честь якого і названий храм, у цьому селі зібрались його мешканці та гості, запрошені на це торжество.

Розділити цю велику радість приїхали і священники, які соборно звершили Святу Божественну літургію обєднавши навколо неї у невидимому духовному спілкуванні віруючих її чад.На запрошення настоятеля храму Рожнятівського декана Митрофорного протоієрея Михаїла Михасюка приїхали:митр.прот.Василій Депутат,прот.Михаїл Дарвай,прот.Іван Романів,прот.Тарас Грибович,прот.Андрій Балабух,прот.Василій Павлів,прот.Володимир  Васюта,прот.Петро Пасічник,прот.Роман Олексюк.

Після Євангельського читання проповідь виголосив митр.прот.Василій Депутат,а на за причасному прот.Тарасій Грибович.

Після святої Літургії настоятель храму привітав всіх з храмовим святом,іменинників з днем Ангела та подякував священикам за спільну молитву.Святкове богослужіння закінчилося  водо святним молебнем та уставним многоліттям.

Категорія: Мої статті | Додав: muxasjyk (08/11/2013)
Переглядів: 955 | Теги: Храмове свято в селі Слобода -Небил | Рейтинг: 1.5/2