Храмове свято Великомученика Димитрiя Солунського в с.Слобода Небилівська.
У суботу, 8 листопада 2014 року, Православна Церква вшановує пам'ять Великомученика Димитрiя Солунського (бл. 306). І в нашому с.Слобода Небилівська цей день особливий, адже святкується пам’ять небесного покровителя села в чесь якого була освячена церква. На наше храмове свято були запрошені священники Рожнятівсього деканату які співслужили настоятелю Митр.прот.Михаїлу Михасюку: Митрофорний протоієрей Василь Депутат(с.Ясень Долішній) ,Митрофорний протоієрей Іван Креховецький(смт.Брошнів),протоієрей Тарас Грибович(с.Сливки).),протоієрей Іван Романів(с.Красне).протоієрей Василь Павлів (с.Князівське).протоієрей Володимир Васюта(с.Ясень Горішній),протоієрей Роман Олексюк(с.Гриньків) Після читання Святого ЄвангеліяПрот.Володимир Васюта виголосив повчальну проповідь. Після Божественної Літургії митр.прот.Іван Креховецький привітав настоятеля і його парафіян із храмовим святом.А настоятель церкви Великомученика Димитрія Солунського подякував священнослужителям за те, що розділили радість престольного свята. Також привітав церковний комітет, братство, сестринство, іменинників, гостей та всіх присутніх парафіян із Храмовим святом. Всім присутнім в цей день було виголошено уставне многоліття. На завершення богослужіння на церковному подвір’ї було звершено водосвятний молебень, після якого до усіх присутніх з вітальним словом звернувся прот.Іван Романів. Насамкінець усі присутні були окроплені свяченою водою під час Хресної ходи довкола сільської святині.
Категорія: Мої статті | Додав: muxasjyk (09/11/2014)
Переглядів: 698 | Теги: Храмове свято Великомученика Димитр | Рейтинг: 4.2/4