Хресна дорога в с.Ясень.

Великий піст-це час покути,очищення і навернення.Роздуми над страстями Господніми не можуть залишити байдужими жодне людське серце,тому доброю традицією стало проведення Хресної дороги: на стаціях страстей всі учасники разом з Ісусом постають перед судом Пилата,відчувають його біль і приниження і розуміють,що це не цвяхами,а людськими гріхами Він прибитий до хреста.

7 квітня в день Благовіщення Божої Матері,вселі Ясень відбулася Хресна дорога центральною  вулицею села.Молитовну ходу очолив Рожнятівський декан УПЦ КП митрофорний протоієрей Михайло Михасюк та священики Рожнятівського деканату. На відправу Хресної дороги вийшли вірячи цілого села.

Хресна хода розпочалась біля в  храмі  Апп.Петра  і Павла і завершилась в Храмі Св.Арх.Михаїла. Під час молитовної ходи священики читали Євангеліє та роздуми над стражданнями Ісуса Христа, а церковний хор обох церков співали пісні про Господні страждання.

На завершення хресної ходи до учасників моління звернувся прот.Михайло Михасюк,а настоятелі  прот.Василь Депутат і прот.Володимир Васюта склали щирі слова подяки як священикам так і вірянам за участь у хресній ході.

Категорія: Мої статті | Додав: muxasjyk (09/04/2014)
Переглядів: 1008 | Теги: Хресна дорога в с.Ясень. | Рейтинг: 4.3/3