Митрополит Іоасаф освятив дзвіницю Свято Покровського храму села Сливки
             14 жовтня 2013 року, в день, коли Православна Церква молитовно вшановує свято Покрови Пресвятої Богородиці, Високопреосвященнійший Іоасаф, митрополит Івано-Франківський і Галицький, з архипастирським візитом відвідав парафію села Сливки Рожнятівського району, де у Свято Покровському храмі звершив святкову Божественну літургію.
Його Високопреосвященству співслужили: благочинний Рожнятівського деканату протоієрей Михайло Михасюк, настоятель храму протоієрей Тарас Грибович та духовенство деканату.

На запричасному проповідь виголосив протоієрей Михайло Михасюк.
На закінчення Літургії, Владика звернувся до присутніх з повчальним словом, у якому наголосив на історії установлення свята Покрови Богородиці, а також на значенні спільної, церковної молитви, через яку вірні отримують особливу благодать Божу та заступництво і покров Цариці небесної.
Після митрополичої проповіді духовенство і миряни на чолі із своїм Архипастирем вийшли на церковне подвір'я, де було звершено чин освячення новозбудованої дзвіниці. На завершення богослужіння, жертводавців та активних парафіян Архиєрей відзначив Благословенними грамотами.

Богослужіння закінчилось виступом дітей недільної школи, які віршовано висловили щиру подяку Владиці-митрополиту та духовенству.

Категорія: Мої статті | Додав: muxasjyk (21/10/2013)
Переглядів: 821 | Теги: Митрополит Іоасаф освятив дзвіницю | Рейтинг: 3.3/3