Митрополит Іоасаф освятив новозбудований храм в смт. Брошнів-Осада.
18 серпня 2013 року, у восьму неділю після П'ятидесятниці, Високопреосвященнійший Іоасаф, митрополит Івано-Франківський і Галицький з архипастирським візитом відвідав парафію Вознесіння Господнього селищa міського типу Брошнів-Осада Рожнятівського району, де звершив чин освячення новозбудованого храму, після чого Владика очолив відправу Божественної літургії.

Його Високопреосвященству співслужили: секретар єпархіального управління протоієрей Василь Бурак, благочинний Рожнятівського деканату протоієрей Михайло Михасюк, настоятель храму протоієрей Іван Креховецький та духовенство Рожнятівського, Калуського, Богородчанського та Іван-Франківського деканатів.
На святковому богослужінні молився голова Рожнятівської районної ради Назар Іванів та чисельна кількість вірян.
Після відпусту Літургії Владика звернувся до присутніх з повчальним словом, у якому наголосив на значенні Євангельського благовістя у житті християнина. Зокрема, Архипастир закликав вірних завжди виставляти правильні пріоритети, так, щоб духовні цінності були домінантними та головними, а все матеріальне, все, що потрібно для земного життя – Господь (який наситив п'ять тисяч людей п'ятьма хлібами – сотворивши одне з найбільших чудес) подасть тим, хто просить у Нього. На закінчення проповіді Митрополит привітав настоятеля та всіх вірних з освяченням новозбудованого храму і відзначив громаду, а також жертводавців та активних парафіян Благословенними грамотами. Настоятель храму, протоієрей Іван Креховецький, – за заслуги з відродження духовності в України та утвердження Помісної Української Православної Церкви Київського Патріархату, з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, був відзначений високою церковної нагородою – орденом святого рівноапостольного князя Володимира ІІІ ступеня.
Після Літургії відбулось освячення пам'ятного хреста присвяченого 1025-літтю хрещення Руси-України. У підніжжя хреста митрополитом Іоасафом була закладена капсула із зверненням до майбутніх поколінь.
На закінчення отець-настоятель висловив щиру подяку своєму Архиєрею за архипастирський візит та за високу церковну нагороду, якої він був удостоєний. На молитовну згадку отець Іван подарував Владиці ікону Спасителя "Моління про чашу"

Богослужіння закінчилось многоліттям та окропленням вірних святою водою.

Категорія: Мої статті | Додав: muxasjyk (21/08/2013)
Переглядів: 533 | Теги: Митрополит Іоасаф освятив новозбудо | Рейтинг: 3.0/2