Пасхальне богослужіння в с.Небилові.

Христос Воскрес!

Які чудодійні ці слова!Коли ми їх вимовляємо обо чуємо,то в наших серцях загоряються вогні святої радості про Воскресшого із мертвих Господа нашого Ісуса Христа.»Христос Воскрес !»-ми говоримо з почуттям духовного піднесення;і хочеться їх повторювати без кінця,слухаючи у відповідь два других слова:»Воістину Воскрес !»

Пасхальне Богослужіння в храмі Св.Арх.Михаїла с.Небилів відправив настоятель храму,Рожнятівський декан  митрофорний протоієрей Михаїл Михасюк.Після читання Святого Євангелія настоятель зачитав Пасхальне послання Святійшого Патріарха Філарета. Наприкінці Божественної літургії  настоятель звершив чин освячення артоса.По завершенні богослужіння на церковному подвірї були освячення пасок.

Категорія: Мої статті | Додав: muxasjyk (05/05/2013)
Переглядів: 651 | Теги: Пасхальне богослужіння в с.Небилові | Рейтинг: 3.3/3