Головна » Статті » Мої статті

Пасхальне вітання.

                                                                Пасхальне вітання.

                                             Христос Воскрес!    Воістину Воскрес!

                               Всечесні отці,дорогі брати і сестри та всі жителі Рожнятівщини!

      Від всієї душі і з глибоким почуттям пасхальної радості,сердечно вітаю Вас з великим і життєстверджуючим святом Світлого Христового Воскресіння та шлю Вам  вічно живе вітання :»Христос Воскрес!»

    Пройшли віки з того світлого ранку,коли Воскрес Христос;але радість воскресіння не пропала.І тепер,як і тоді,Він,який воскрес із мертвих,посеред нас в невидимій присутності,і ми віруємо його правдивому слову,що буде з нами до кінця віку.З вірою в Христове Воскресіння завжди були пов’язані думки про безсмертя,в торжество добра,про вічне життя і спасіння,про те,що Христос живий і завжди буде з нами. Ця віра проявлялась у Апостолів Христових після Його воскресіння ,стверджувалася і укріплялася Його явленням: в Єрусалимі,в Сіонській горниці,по дорозі в Емаус,на морі Тевіріадському, в Віфанії і на горі Єлеонській. Згідно Святого Передання,Апостоли під час трапези завжди залишали місце для Христа,і Йому,немов би невидимо присутньому клали частину хліба. Один із присутніх Апостолів говорив:»Браття,Христос посеред нас»;і йому відповідали:»І є,і буде».Так відчутно і живо уявляли вони собі Його невидиму присутність. Разом з вірою святих Апостолів у всі часи і віруючі християни приносили Христу дар любові. В ці Пасхальні дні принесімо і ми нині  дари Воскресшому Христу:свою віру,свою надію і любов  до Нього.

   Святитель Григорій Богослов говорить:»Принесім самих себе,віддаймо Образу сотворене по Образу,вшануймо Першообраз;зрозуміймо силу таїнства і те,за кого помер Христос.Він прийняв гірше,щоб дати краще;збіднів,щоб нам збагатіти Його біднотою,прийняв вигляд раба,щоб нам отримати волю».

    Раділи Апостоли учні Христові ,коли побачили Господа(Ів.20.20). Ликує і веселиться сьогодні Свята Церква,урочисто прославляючи і величаючи Воскресшого з мертвих Господа нашого Ісуса Христа в святкових богослужіннях і чудових піснеспівах.Радіймо і ми з Вами!Нехай ця радість проникає в наші душі.

     Всечесні отці,дорогі брати і сестри!Прийміть теплі і щирі вітання з нагоди світлого Христового Воскресіння. Нехай Воскреслий Христос принесе в кожний дім,в кожну християнську родину,в кожну душу мир,віру і любов. Нехай радість Воскресіння Христового наповнює наші душі та серця. Повернімся один до одного і всі разом заспіваймо :»Христос воскрес із мертвих,смертю смерть подолав і тим що в гробах життя дарував».

                                                            Воістину Христос Воскрес!

 

                                                           Рожнятівський декан УПЦ КП                                      

                              Митрофорний протоієрей  Михаїл Михасюк.


2013 р.                                            

Категорія: Мої статті | Додав: muxasjyk (30/04/2013)
Переглядів: 237 | Теги: Пасхальне вітання. | Рейтинг: 3.0/2
Всього коментарів: 0

Категорії розділу

Мої статті [255]

Пошук

Годиник

РекомендуємоБогословське віділення ЧНУ

Тернопільсько-Бучацька Єпархі

Недвірнянський Деканат

Наш Банер

Офіційний банер Рожнятівського деканату