Пасхальне вітання.

Христос Воскрес!

Цими священними, вічно живими словами християнської радості вітаю вас,всечесні отці, улюблені браття і сестри Рожнятівщини.

воскреслий Христос є єдине  джерело вічної і загальної радості. Адже  Він благоволив, щоб ми знаходили розраду у взаємному спілкуванні цієї радості. І тому, радіймо цьому дню ,що його ж створив Господь», радіймо у Господі, і цією високою духовною радістю  нехай осяюються скорботи нашого життя.

Нинішня Пасха Христова є Пасха «визволення від скорботи», тієї великої скорботи, в яку занурена була Україна наша,в ті скорботні дні протистояння між владою і народом . Рани, нанесені цим протистоянням, такі глибокі, що вони не можуть зажити скоро. Під цими ранами ми розуміємо не лише незліченні  непорозуміння в нашій країні тому,що ці рани загояться скоро, і ми про них забудемо.

Але є рани які неможливо загоїтиі; це – непоправимі  втрати батьками синів, дочок; дітьми - батьків, братів, які поклали життя своє на  Майдані.

І ось, в цей радісний день Воскресіння Христового особливо болять ці рани, особливо переживається скорбота  втрати близьких, рідних: і ми ніби не в силах примиритися з цим, подібно Рахілі,що безутішно плакала за  своїми дітьми, «яких немає в живих» .Вони вже ніколи не сядуть за пасхальний стіл з свою родиною.

Глибину цієї незмірної скорботи не всякий може зрозуміти і розділити. І тільки Церква Христова, це  невичерпне Джерело розрад, може полегшити ці скорботи, підносячи незмінно і постійно молитви свої за тих,що поклали життя своє за своїх друзів.

І на нас з Вами, Церква Христова покладає,в ці Великодні свята, обов'язок втішити скорботних, прийти  до них на допомогу,поділитися свяченим яйцем, проявити свою любов, взяти частину цієї скорботи на себе, понести тяготу ближнього, виконати закон Христової любові. «Носіть тягарі один одного і таким чином виконаєте закон Христовий» (Гал. 6, 2).

Всечесні отці! Особливо в ці дні Христові зігрівайте у своїх пасомих любов і співчуття до страждущих і скорботних, закликаючи до милосердя, щоб Ваші духовні чада були милосердними, як милосердний Отець наш Небесний.

Святі жінки-мироносиці за свою самовіддану любов до Христа, за незмінне проходження за Ним по  шляху Його страждань,перші почули від Ісуса,велике слово «Радуйтеся!»Нехай ця радість Христового Воскресіння супроводжує Вас  на життєвому шляху.

З думками в надії на світле майбутнє нашої Церкви і народу сердечно вітаю Вас – отці, брати і сестри – зі світлим празником Воскресіння Христового. Молитовно бажаю, щоб  Божа благодать осяяла Ваші душі і серця. Щоби дні Ваші проходили в мирі, здоров’ї та добробуті. Бажаю усім радісних великодніх почувань та веселих свят. Нехай же радість, мир і любов будуть з нами в усі дні нашого життя.

Воістину Христос Воскрес!                                                                                                                    Рожнятівський декан УПЦ КП                      Митрофорний протоієрей Михайло Михасюк.

Категорія: Мої статті | Додав: muxasjyk (10/04/2014)
Переглядів: 458 | Теги: Пасхальне вітання. | Рейтинг: 5.0/1