Головна » Статті » Мої статті

Про всяке слово.

  "За кожне пусте слово, яке скажуть люди , дадуть вони відповідь у день судний"

                                                                                                                       (Мф. 12 , 36 )

                   У сніжних горах Швейцарії , в деяких місцевостях , провідники попереджають мандрівників , щоб вони не вимовляли жодного слова ,тому що  від найменшого коливання повітря  сніг може відокремитися від брили і відбутися обвал ,і відносить все за собою в прірву. Хто б подумав, що одне слово може мати такі страшні наслідки? Так,і  моральний вплив наших слів дуже значний. Необдумані слова, які ми так часто і легко кидаємо на вітер, рухають подіями протягом століть, і великий день суду, виявить страшні наслідки наших слів.

Того дня ми дамо відповідь " за кожне слово ". Чи не страшно подумати про безліч сказаних нами слів, які постануть перед нами тоді з невблаганною ясністю? " Пусті слова " - це ті, які виникають із дозвільного життя, слова непотрібні, легковажні, часто шкідливі. Такі порожні слова, що походять, від нічого робити, з уст в уста, нерідко очорнюють моральний вигляд людини, завдають рани, висловлюють зловтіху  при вигляді чужої невдачі.

До " несерйозних  слів " належать і ті розмови , що вмішуються в сокровенну область сімейного життя , які під виглядом пустих  жартів чи натяку, можуть похитнути основи сімейного щастя. Потрібно бути досить обережним у вживанні слів . Нехай слова наші будуть правдиві , прості , щиросердні , нехай будуть вони завжди доброзичливі .

"Слово ваше нехай буде завжди з благодаттю " , - говорить ап . Павло (Кол. 4 , 6 ) . Думка про суд Божий повинна стримувати нашу мову,і постійно памятаймо, що слова наші чути на небі,і що в них ми знайдемо собі виправдання або осудження в останній день.Разом з тим памятаймо, що одне з імен Самого Ісуса Христа було - "Слово" (Ін. 1 , 1 ) .

Категорія: Мої статті | Додав: muxasjyk (28/10/2017)
Переглядів: 58 | Теги: Про всяке слово. | Рейтинг: 3.0/1
Всього коментарів: 0

Категорії розділу

Мої статті [255]

Пошук

Годиник

РекомендуємоБогословське віділення ЧНУ

Тернопільсько-Бучацька Єпархі

Недвірнянський Деканат

Наш Банер

Офіційний банер Рожнятівського деканату