Головна » Статті » Мої статті

РІЗДВЯНЕ ВІТАННЯ.

Христос народився!

        Дорогі брати і сестри!Христос народився,прославляйте,Христос народився,зустрічайте!Коли ми готуємося до дня народження якоїсь дорогої нам людини,то заздалегідь турбуємося про те,як краще її привітати і що зробити для неї приємне.І ось настає особливий для нас з Вами день-Різдво Господа нашого Ісуса Христа.

      Чи думаємо ми,як будемо поздоровляти нашого Спасителя?Чим  нам краще порадувати Господа?Адже  для Бога немає нічого дорожчого,окрім нашого спасіння.Він народився для порятунку кожного з нас і для цього жив.Христос  вчив спасіння,постраждав,помер і воскрес для цього і ввесь час піклується про наше спасіння.

            Тоді,що ж найважливіше для Нього?

            -Щоб ми берегли себе від гріха,щоб ми піклувалися  про своїх ближніх,молилися за них,виявляли до них милосердя.

      Все це з радістю прийме від нас Христос,все:чи подамо ми склянку води чи шматок хліба ближньому;чи  скажемо ласкаве слово,чи пробачимо образу,чи розкаємося в своїх гріхах…Ось це ті дарунки ,які чекає від нас Христос Спаситель у ці Різдвяні дні.

    В час Різдвяних свят Христос в особливий спосіб стукає до наших сердець,Він готовий увійти до них,щоб нас потішити  і підкріпити нас у життю,принести Свій мир і спокій у душі наші.Але Він чекає ,щоб ми самі відкрили своє серце і Його туди запросили.Тому скажімо Ісусові,що ми любимо Його,що ми готові бути Йому вірні у всі дні нашого життя.

    Дорогі брати і сестри!Від всієї душі вітаю Вас зі святом Різдва Христового!Нехай  з цим святом народяться в Ваших серцях радість,надія на спасіння,чиста віра,приносячи в оселі тепло і любов.

   Нехай ці Різдвяні свята будуть для всіх  радісними і щасливими!А я залишаюся з Вами радісним вітанням:»ХРИСТОС НАРОДИВСЯ!СЛАВМО ЙОГО!

 

2014р.                     Рожнятівський декан УПЦ КП

                                  Митрофорний протоієрей    Михайло                      Михасюк.                                                                       

Категорія: Мої статті | Додав: muxasjyk (02/01/2014)
Переглядів: 264 | Теги: Різдвяне вітання. | Рейтинг: 4.7/3
Всього коментарів: 0

Категорії розділу

Мої статті [255]

Пошук

Годиник

РекомендуємоБогословське віділення ЧНУ

Тернопільсько-Бучацька Єпархі

Недвірнянський Деканат

Наш Банер

Офіційний банер Рожнятівського деканату