Головна » Статті » Мої статті

Різдвяне вітання 2018.

                                           ХРИСТОС РОЖДАЄТЬСЯ!

          Всечесні отці, дорогі брати і сестри! Сердечно вітаю Вас з радісним святом Різдва Христового, святом миру та Божого благовоління до людей.

           Різдво - це вступ невидимого світу в наш видимий, це сходження Творця до творіння заради любові до нього. Це свято зустрічі з Господом, що приходить до нас «ради нашого спасіння», як каже Символ віри. «Слава в вишніх Богу, і на землі мир, в людях благовоління» (Лк.2.14). Ці слова прозвучали вперше на землі більше дві тисячі років тому з вуст ангелів, які співають і славлять Бога в момент народження Спасителя нашого Ісуса Христа. Першими цю радісну звістку почули прості пастухи у Віфлеємі, попереджені словами ангела, який з'явився перед ними, і сказав: «Я сповіщаю вам велику радість, яка буде всім людям». І всіх нас разом, і кожного окремо ті ж Ангели закликають вийти Ісусу назустріч, щоб зуміти вмістити в собі цю радість. У цей день світ християнський згадує слова пастухів: «Ходім до Віфлеєму й подивимося, що там сталося, про що сповістив нас Господь» (Лк.2.15). І сьогодні ми всі теж прийшли до Божого дому, щоб поклонитися Новонародженому.«Бо нині у місті Давидовому народився для вас Спаситель, Який є Христос Господь.» (Лк. 2.11).

         Про Свій прихід на землю Христос засвідчив так: «Я Світло, прийшов у світ, щоб усякий, хто в Мене вірує, не залишався у темряві.» (Ів. 12.46) Як світло маяка в темну ніч вказує шлях тому кораблю, який шукає спокійної пристані, так світло Народженого Спасителя освітлює життя всім, хто шукають спасіння і навернення до Небесного Отця. Слава Богу, що і понині в Ісусі Христі звіщається велика радість і блага надія для всіх людей.

           Своїм чудесним народженням від Благодатної Діви Марії Спаситель душ наших воплотився і ввійшов в людську сім’ю як «образ Бога невидимого, народжений ранiше всякого створiння»(Кол. 1.15). І «будучи образом Божим, не вважав за захват бути рiвним Боговi‚ але принизив Себе Самого, прийнявши образ раба, зробившись подiбним до людей, i з вигляду став як чоловiк»(Фил. 2.6-7), щоб помилувати та спасти всіх віруючих в Нього по Слову Його. Втілений Син Божий є негаснучим полум'ям Божої любові і для тих, хто прийшов до Нього, і для тих, хто шукає Його. Смиренно лежача в яслах Дитина, новонародженний Христос, є божественна тайна, повнота Божих благословень. Тому всі, хто в благоговінні та смиренні поклоняться біля ясел Ісуса, побачать не вбогість та злидні, а могутність Божу і безмежну Його любов, невичерпне багатство благодаті Христової: «будучи багатим, став убогим заради вас, щоб ви збагатилися Його убогiстю.» (2Кор. 8.9). Спаситель щедро віддає Свою любов всім людям, щоб спасти їх і ввести в Небесну славу.

        Нехай же в день святого Різдва Христового всі хто люблять Господа приклоняться перед Ним з трепетом, радістю і вдячністю і отримають в Ньому повний мир і бажану втіху. Будемо молитися про те, щоб сила Його любові і миру досягнула ще багатьох сердець для спасіння та примирення з ближніми. Господь щедро нехай поблагословить вас всіх! І ще раз прийміть, вчесні отці, дорогі брати та сестри, сердечні поздоровлення з радісними святами Різдва Христового, Нового Року та Святого Богоявлення.

                              ХРИСТОС РОЖДАЄТЬСЯ! СЛАВІТЕ ЙОГО!

2018 р.                                                                                                                                                                                      Рожнятівський декан УПЦ КП Митрофорний  протоієрей Михаїл Михасюк.                          

Категорія: Мої статті | Додав: muxasjyk (03/01/2018)
Переглядів: 64 | Теги: Різдвяне вітання 2018. | Рейтинг: 4.0/2
Всього коментарів: 0

Категорії розділу

Мої статті [255]

Пошук

Годиник

РекомендуємоБогословське віділення ЧНУ

Тернопільсько-Бучацька Єпархі

Недвірнянський Деканат

Наш Банер

Офіційний банер Рожнятівського деканату