Святкування Великодня в с.Небилів.
З усіх великих празників нашого церковного року найбільш давній, урочистий і радісний — це Світлий Празник Христового Воскресіння. Він, як сказано в ірмосі 8-ої пісні пасхального канона утрені: "Цар і Господь, празників празник і торжество торжеств". В ніч з 11 на 12 квітня 2015 р. Пасхальне богослужіння в храмі Архангела Михаїла с.Небилів очолив Рожнятівський декан настоятель храму протоієрей Михайло Михасюк. Служба розпочалась з полуношниці, яка була звершена над Плащаницею, після якої Плащаниця була занесена у вівтар і покладена на престолі, де перебуватиме до свята Вознесіння Христового. Після хресного ходу навколо церкви, перед закритими дверима храму , що символізують собою закритий Гріб Господній , розпочалась святкова Пасхальна утреня.Далі отець настоятель та парафіяни увійшли до храму, де продовжилася утреня та святкова Божественна літургія. Після Євангельського читання отець декан зачитав Пасхальне послання Святійшого Патріарха Філарета. По закінченні Божественної літургії настоятель храму протоієрей Михайло Михасюк освятив пасхальні приношення віруючих та звернувся до парафіян з вітальним словом.
Категорія: Мої статті | Додав: muxasjyk (13/04/2015)
Переглядів: 743 | Теги: Святкування Великодня в с.Небилів. | Рейтинг: 4.5/4