В с.Небилів пройшли збори духовенства і представників громад Рожнятівського деканату.
10 листопада у Свято-Михайлівському храмі с.Небилів з благословення Митрополита Іоасафа відбулися збори духовенства і представників громад Рожнятівського деканату.Головував на зборах секретар єпархіального управління протоієрей Василь Бурак. Отець-канцлер подякував ,він імені Митрополита Іоасафа, парафіянам релігійних громад Рожнятівщини за пожертви, якими підтримали бійців Прикарпаття, що беруть участь в АТО на Сході України. Також прот. Василь Бурак подякував за пожертви продуктами для Манявського монастиря. Далі секретар єпархії поінформував священиків і представників громад Рожнятівського деканату про найважливіші події в житті Церкви загалом і Івано-Франківської єпархії . Серед іншого було повідомлено про перехід окремих парафій з-під юрисдикції УПЦ (МП) до Київського Патріархату. Особливу увагу Отець-канцлер звернув ,щоб парафіяни Рожнятівшини передплачувати церковну пресу.Окрім того, на зборах священнослужителі мали можливість придбати книжкові календарі на 2015 рік для своїх храмів та Акафистники. Як почалися,так і завершилися збори спільною молитвою.
Категорія: Мої статті | Додав: muxasjyk (11/11/2014)
Переглядів: 568 | Рейтинг: 4.0/2