Головна » Статті

Всього матеріалів в каталозі: 261
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 3 ... 26 27 »

Основною умовою Бога,після гріхопадіння перших людей,було  працювати і обробляти землю: «У поті лиця твого будеш їсти хліб, доки не повернешся в землю, з якої ти взятий»(Бут.3.19).І ми нічого в своєму житті змінити не можемо. Бо, як каже Біблія: «Ось ще, що я знайшов доброго і приємного: їсти і пити і насолоджуватися добром у всіх трудах своїх, якими хто трудиться під сонцем у всі дні життя свого, які дав йому Бог; тому що це його доля.»(Екл.5.17).

Мої статті | Переглядів: 5 | Додав: muxasjyk | Дата: 30/03/2019

Ми можемо часом бачити, як християни, які носять постійно вервички чи хрести на грудях, а ведуть себе визиваючи. І дуже часто стороння людина бачить такі дії впадає в спокусу. Чому воно так є? Щоб краще зрозуміти, приведу невелику притчу.

Мої статті | Переглядів: 20 | Додав: muxasjyk | Дата: 19/03/2019

Проживала сім”я. Жили душа в душу, господарка, два синочка, в хаті мир, любов і злагода. Здається, що ще треба для повного щастя.

Мої статті | Переглядів: 12 | Додав: muxasjyk | Дата: 23/02/2019

Святкуючи сьогоднішнє свято Стрітення Господнє, розважмо  з вами, що таке «стрітення»? З старослов’янської мови воно перекладається-як зустріч. Тому подумаймо , скільки в нашому житті було, є і буде зустрічей або стрітень. Зустрічі бувають: бажані  і не бажані, радісні і сумні, приємні  і навпаки.

Мої статті | Переглядів: 18 | Додав: muxasjyk | Дата: 13/02/2019

Свято трьох Святителів належить до найновіших празників Грецької Церкви. Поштовхом до встановлення цього празника була велика суперечка у другій половині XI ст. про те, хто з них трьох є більш цінний для Церкви. Одні вище ставили святого Василія Великого, інші — святого Григорія Богослова, а ще інші — святого Йоана Золотоустого. Прихильники святого Василія звались василіяни, святого Григорія — григоріяни, а святого Йоана — йоаніти.

Мої статті | Переглядів: 18 | Додав: muxasjyk | Дата: 10/02/2019

РІЗДВЯНЕ ВІТАННЯ

Рожнятівського декана Митрофорного протоієрея Михаїла Михасюка всечесним отцям, братам і сестрам Рожнятівщини!

Христос Рождається!

Всечесні отці, дорогі брати і сестри Рожнятівщини! Дякуючи Господу Богу ми з Вами дочекали  Різдвяних свят. Знову прийшла до нас Різдвяна ніч, яка світліша всякого дня, бо не просто сонце, а Сонце Правди сходить над землею. На вулиці зима - а в наших душах квітуча весна. «Бо Немовля народилося нам – Син даний нам; владарювання на раменах Його, і наречуть ім’я Йому: Дивний, Радник, Бог кріпкий» (Іс. 9. 6).

Мої статті | Переглядів: 27 | Додав: muxasjyk | Дата: 04/01/2019

ПАСХАЛЬНЕ ВІТАННЯ.

Христос Воскрес!

Всечесні отці, дорогі брати і сестри Рожнятівщини! Ще вчора ми співпереживали учням Христовим, серця яких переповнювала скорбота, тьма тріумфувала, в момент розп'яття Господа нашого Ісуса Христа. Навіть в цей момент і природа поринала в темряву: «З шостої ж години настала темрява по всій землі до години дев’ятої.» (Мф.27.45). Це була темрява фізична. А яка ж темрява духовна панувала в душах збожеволених  і озлоблених людей, які кричали: «Розіпни, розіпни Його»! Темрява наповнювала і душі учнів Його, але то темрява скорботи на виконання слів: «Істинно, істинно кажу вам: ви будете плакати і ридати, а світ зрадіє; ви печальні будете, та печаль ваша за радість буде. Але Я знову побачу вас, і зрадіє серце ваше, і радости вашої ніхто не відбере від вас.»(Ін.16.20-22)

Мої статті | Переглядів: 54 | Додав: muxasjyk | Дата: 04/04/2018

ХРИСТОС РОЖДАЄТЬСЯ!

Всечесні отці, дорогі брати і сестри! Сердечно вітаю Вас з радісним святом Різдва Христового, святом миру та Божого благовоління до людей.

Мої статті | Переглядів: 85 | Додав: muxasjyk | Дата: 03/01/2018

Ховард Келлі, підліток-сирота, був дуже бідний. Щоб заробити собі на хліб і на навчання, він розносив різні дрібні товари по домівках. Одного разу у нього в кишені не залишилося ні цента. Страждаючи від голоду, він вирішив зайти в найближчий будинок і попросити їжі.

Мої статті | Переглядів: 85 | Додав: muxasjyk | Дата: 16/12/2017

У вівторок, 21 листопада в день Архангела Михаїла, жителі села Небилів Рожнятівського району відзначали Престольне свято свого храму.

Мої статті | Переглядів: 247 | Додав: muxasjyk | Дата: 24/11/2017

Мої статті [261]