Головна » Статті

Всього матеріалів в каталозі: 269
Сторінки: « 1 2 3 4 5 6 ... 26 27 »

ХРИСТОС ВОСКРЕС! Всечесні отці,дорогі брати і сестри Рожнятівщини! Вітаю Вас з великим святом Пасхи Господньої, в якій повнота Вселенської Церкви єдиними устами і єдиним серцем оголошує світу рятівну звістку: ХРИСТОС ВОСКРЕС!
Мої статті | Переглядів: 453 | Додав: muxasjyk | Дата: 29/04/2016

ХРИСТОС РОЖДАЄТЬСЯ! Дорогі отці,брати і сестри Рожнятівщини!Разом з ангельським світом ,ми сьогодні прославляємо Народженого Бога: «Слава в вишніх Богу і на землі мир, в людях благовоління» (Лк 2:14).
Мої статті | Переглядів: 582 | Додав: muxasjyk | Дата: 31/12/2015

21 листопада Православна Церква відзначає свято Собору Архістратига Божого Михаїла і всіх Небесних Сил безтілесних. Саме цього дня у селі Небилів відзначають престольне свято, адже Храм побудований і освячений на честь Архангела Михаїла.
Мої статті | Переглядів: 921 | Додав: muxasjyk | Дата: 23/11/2015

8 листопада,в день памяті Св.Вмч.Дмитрія,в с.Слобода Небилівська відбулося святкове богослужіння.Богослужіння очолив настоятель храму,Рожнятівський благочинний протоієрей Михайло Михасюк,якому спів служили:митр.прот.Василь Депутат,прот.Тарас Грибович,прот.Іван Романів,прот.Василь Павлів,прот.Володимир Васюта і прот.Роман Олексюк.
Мої статті | Переглядів: 868 | Додав: muxasjyk | Дата: 09/11/2015

Свято Покрови нагадує кожному про молитовне заступництво Божої Матері за людський рід і є храмовим святом багатьох міст і сіл України.Серед них і с.Сливки Рожнятівського благочиння.Святкове богослужіння очолив Рожнятівський декан прот.Михайло Михасюк,якому співслужили священики Рожнятівського деканату.
Мої статті | Переглядів: 912 | Додав: muxasjyk | Дата: 15/10/2015

1 вересня - особливий день. День, коли тисячі дітей стають на рік старше, тисячі малюків стають учнями, тисячі юнаків і дівчат переступають двері свого випускного класу.
Мої статті | Переглядів: 575 | Додав: muxasjyk | Дата: 02/09/2015

В день памяті Св.Рівноапостольного князя Володимира Великого святкування в Рожнятівському деканаті відбулися в храмі Ахістратига Михаїла в с.Ясень.Богослужіння очолив Рожнятівський декан митр.прот.Михайло Михасюк та духовенство деканату.
Мої статті | Переглядів: 1075 | Додав: muxasjyk | Дата: 31/07/2015

12 липня - День апостолів Петра і Павла або Петрів день — християнське свято на честь апостолів Петра та Павла.
Мої статті | Переглядів: 890 | Додав: muxasjyk | Дата: 15/07/2015

В дитячому садочку "Любисток" відбувся черговий випуск дошкільнят.
Мої статті | Переглядів: 562 | Додав: muxasjyk | Дата: 22/06/2015

Святкування дня Пятидесятниці.