Храмове свято Свт.Миколая в селі Красне.

Сьогодні  вся повнота Церкви Христової вшановує пам'ять Свт.Миколая . Святий Миколай-Чудотворець, архієпископ Мирлікійський, належить до найвизначніших святих християнської церкви. Його люблять і вшановують як на Заход,так і на Сході.   Святий Миколай  вважається покровителем дітей та студентів, моряків, торговців, лучників , подорожніх, рибалок, опікується воїнами, водіями Вважався Святий Миколай і захисником бідних, скривджених, несправедливо засуджених. Також на основі житійного передання,  шанували святителя і як покровителя шлюбу.

В Україні день Святого Миколая здавна був значним і веселим святом, а в багатьох селах цього дня припадає  храмове свято,серед них с.Красне Рожнятівського деканату.

Сьогодні у день храмового свята спільно, у добрій та щирій молитві зібрались отці  Рожнятівського деканату  ,парафіяни  та гості навколишніх сіл.

Святкове Богослужіння очолив Рожнятівський декан Митр.прот.Михаїл Михасюк,якому спів- служили:настоятель храму прот.Іван Романів,митр.прот.Роман Токарик,митр.прот.Василій Депутат,митр.прот.Василій Кимачук,прот.Тарас Грибович,прот.Ігор Гудзь,прот.Василій Павлів.

Після  читання св. Євангелія проповідь виголосив прот.Василій Кимачук.В кінці Богослужіння проповідь виголосив Рожнятівський декан прот.Михаїл Михасюк.Святкове Богослужіння закінчилося  уставним  многоліттям.

Категорія: Мої статті | Додав: muxasjyk (19/12/2013)
Переглядів: 954 | Теги: Храмове свято Свт.Миколая в селі Кр | Рейтинг: 4.0/2