Храмове свято Вознесення Господнє в смт.Брошнів.

«Вознісся Ти у славі, Христе Боже наш, радість сотворивши ученикам обітницею Святого Духа…»(Тропар). Такі величні піснеспіви лунали 29 травня  у свято Вознесіння Господнього в кожному православному храмі. Але особливо піднесено цей Тропар співали в смт.Брошнів Рожнятівського деканату. Святкову Літургію очолив Рожнятівський декан митр.прот.Михайло Михасюк,митр.прот.Іван Креховецький-настоятель храму,митр.прот.Василь Депутат,прот.Тарас Грибович,прот.Михайло Дарвай,прот.Любомир Надорожний,прот.Андрій Балабух,прот.Володимир Васюта,свящ.Олег Шулик.

Після Євангельського читання проповідь виголосив прот.Михайло Михасюк.Позакінченні Богослужіння прот.Василь Депутат подякував настоятелю храму за запрошення,а настоятель храму в свою чергу привітав вірян з храмовим святом.

Після Божественної Літургії був звершений Малий чин освячення води на подвір’ї Храму.

Категорія: Мої статті | Додав: muxasjyk (30/05/2014)
Переглядів: 627 | Теги: Храмове свято Вознесення Господнє в | Рейтинг: 4.5/2