ПАСХАЛЬНЕ ВІТАННЯ РОЖНЯТІВСЬКОГО ДЕКАНА МИТРОФОРНОГО ПРОТОІЄРЕЯ МИХАЇЛА МИХАСЮКА
Христос Воскрес! Цими священними, вічно живими словами християнської радості вітаю вас, улюблені отці,брати і сестри Рожнятівщини. Христос Воскреслий це єдине джерело вічної і загальної радості. Він благоволив, щоб і ми знаходили розраду у взаємному спілкуванні цієї радості. І тому, в «цей день, який сотворив Господь», радіймо і веселімся високою духовною радістю Воскресіння Христового.Нехай Воскреслий Господь наш Ісус Христос осяє наші скорботні душі в цьому земному житті.Нехай нинішня Пасха Христова буде Пасхою «позбавлення скорботи», тієї великої скорботи, в яку занурена наша Україна в ці грізні дні війни. Рани, нанесені цією війною, такі глибокі, що вони можуть зажити не скоро. Під цими ранами ми розуміємо не тільки незліченні руйнування в нашій країні; ці рани загояться скоро, і ми про них забудемо. Але є рани незагойні; це – непоправимі втрати батьками синів і дочок; дітьми – батьків; братів, які поклали життя своє на полі бою, виконуючи обов'язок захисту Батьківщини. І ось, в цей радісний день Воскресіння Христового особливо печуть ці рани, особливо переживається скорбота втрати близьких і рідних: і ми ніби не в силах примиритися з цим, подібно Рахілі, яка невтішно плакала за свїми дітьми, «бо не має їх» ... Глибину цієї незмірної скорботи не всякий може зрозуміти і розділити. І тільки Церква Христова, це невичерпне Джерело розрад, може полегшити ці скорботи, підносячи незмінно й постійно молитви свої за тих ,що поклали життя своє за друзів своїх. І на нас, своїх духовних дітей, Церква Христова покладає обов'язок потішити скорботних, прийти до них на допомогу, проявити свою любов, взяти частину цієї скорботи на себе, понести тяготу ближнього, виконати закон Христової любові. Господь закликає в ці дні бути світильниками добра і милосердя, щоб через наші добрі діла прославлявся Отець наш Небесний. «Носіть тягарі один одного, і так здійсните закон Христа» (Гал. 6, 2) навчає нас ап.Павло. У Христа Спасителя була Голгофа, але після неї прийшло Воскресіння. У кожної людини також є своя Голгофа і свій життєвий хрест. Якщо ми будемо виконувати заповіді Божі і намагатися уподібнюватися Хресту в перенесенні страждань, що випадають на нашу долю, то і для нас буде Воскресіння.Сучасне становище України можна порівняти з Голгофою. Як і тоді на Голгофі йшла боротьба людської ненависті з Христовою любов’ю, так і тепер в суспільстві йде жорстока боротьба добра і зла, світла і темряви. Наша віра і надія на Бога вселяє впевненість, що українська держава переможе усі труднощі і негаразди економічного і соціального життя. Дорогі отці,брати і сестри! Нехай Воскреслий Ісус Христос розвеселить тих, що сумують, зміцнить сили немічних, потішить одиноких. Нехай Господь додає всім нам здоров’я, щастя, душевної чистоти, миру та спокою. Нехай Чудо Воскресіння Христового надихає нас на добрі та праведні справи. Нехай Пасхальне Свято стане для кожного початком нового життя - кращого і добрішого. Гарних і веселих Вам Великодніх свят і смачної паски! ХРИСТОС ВОСКРЕС ! ВОІСТИНУ ВОСКРЕС ! Рожнятівський декан УПЦ КП Митрофорний протоієрей Михайло Михасюк. 2015р.
Категорія: Мої статті | Додав: muxasjyk (06/04/2015)
Переглядів: 521 | Теги: Пасхальне вітання. | Рейтинг: 4.7/3