Головна » Статті » Мої статті

Пасхальне вітання Рожнятівського декана протоієрея Михайла Михасюка духовенству та вірянам УПЦ КП Рожнятівщини.

                                             ХРИСТОС ВОСКРЕС!

Всечесні отці,дорогі брати і сестри! Цими вічно живими словами, від усього серця, вітаю всіх Вас зі Світлим Христовим Воскресінням - Пасхою Господньою!

Коли починається Великий піст, майже у кожного християнина є таке відчуття, що цей піст - довгий, важкий, що до Великодня ще нескінченно далеко. І дійсно, Великий піст - найбільший за протяжністю серед всіх церковних постів.Проте минають дні і тижні, і на Богослужіннях Страсної П'ятниці і Великої Суботи, ми відчуваємо зовсім інше відчуття, що піст цей дивовижно короткий, і тоді вже,переживаємо радісне передчуття прийдешнього Свята - Воскресіння Христового.

Так і життя людське: на самому початку нам здається, що попереду - роки й роки, і немає потреби поспішати, що все, ще встигнемо зробити в житті. Але пролітають роки, не встигнеш озирнутися, як життя підійшло до свого завершення. Що ж чекає нас в кінці життя?

Великий піст закінчується сумним Страсним тижнем, але цей сум приховує в собі радість відчуття Великодня. Так і життя наше закінчується часто скорботами, хворобами і страхом Страшного суду. Але через страх ми відчуваємо надію і радість, бо для християнина смерть є переходом в інше, радісне і вічне життя. Так, наша смерть може перетворитися для нас Великоднем, радістю Воскресіння, бо колись, дві тисячі років тому, помер на Хресті, а потім Воскрес Христос.

Торжество нашої віри в тому, що за словом святого апостола Павла, «якщо Христос не воскрес, то і проповідь наша марна, марна і віра ваша» (1 Кор.15,14). Адже Своїм Воскресінням із мертвих Господь запевняє нас, що, якщо ми будемо жити по Божій волі, то можемо мати тверде впевнення, що Він дарує нам вічне і щасливе життя в Божому Царстві.

В цей Світлий День ,давайте погляньмо навколо себе. Пасхальною радістю ми повинні поділитися не тільки з нашими рідними і близькими, але і з тими, кому в ці хвилини важко. А таких людей навколо нас чимало! Хвороби, скорботи, бідність, самотність - це все те, з чим людині без Божої допомоги і нашої підтримки, впоратися неможливо. Саме тому, коли ми чинимо діла милосердя, Господь приймає їх на Свій рахунок. «Бо голодував Я,-каже Христос,- і ви дали Мені їсти; спраглим був, і ви напоїли Мене; був подорожнім, і ви прийняли Мене; був нагим, і ви зодягли Мене; був недужим, і ви відвідали Мене; у в’язниці був, і ви прийшли до Мене.» (Мф. 25,35-36). Ось, за що обіцяє нам Бог Життя Вічне! «Прийдіть, благословенні Отця Мого,-скаже Він,- успадкуйте Царство, уготоване вам від створення світу.» (Мф. 25,34).

Возлюблені у Господі високоповажні отці, боголюбиві брати і сестри Рожнятівщини! Нині Спаситель всіх кличе на Своє свято: і тих, хто з першої години працював - хто полюбив Бога від свого дитинства, і тих, хто звернувся до Нього тільки в «одинадцятій годині» -в поважному віці, і навіть тих,хто всього лише кілька хвилин тому, в своєму серці поклав твердий намір, послужити Йому своїм життям. В цей День Господь приймає всіх!

Дорогі отці, брати і сестри, в цей світлий і святий день сердечно вітаю усіх вас зі Святом Світлого Христового Воскресіння ». Розділюю радість Святої Пасхи з кожним, хто сповідує Христа Воскреслого, і з усіма людьми, жити серед яких, судив нам Господь. Радість, мир, благодатну допомогу Свою у добрих справах нехай дарує всім вам Воскреслий із гробу Спаситель світу.

                             ВОІСТИНУ ХРИСТОС ВОСКРЕС! 

Категорія: Мої статті | Додав: muxasjyk (10/04/2017)
Переглядів: 114 | Теги: ХРИСТОС ВОСКРЕС! Всечесні отці, дорогі брати і сестри! Цими вічно ж, ві, від усього серця | Рейтинг: 4.7/3
Всього коментарів: 0

Категорії розділу

Мої статті [255]

Пошук

Годиник

РекомендуємоБогословське віділення ЧНУ

Тернопільсько-Бучацька Єпархі

Недвірнянський Деканат

Наш Банер

Офіційний банер Рожнятівського деканату