Різдвяне вітання Небилівського декана Української Православної Церкви Митрофорного протоієрея Михаїла Михасюка.

ХРИСТОС РОЖДАЄТЬСЯ!

Всечесні отці, дорогі брати і сестри Бойківщини! Милістю Божою, проживши ще один рік нашого життя, ми досягнули світлого свята Різдва Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа. І пройшовши шлях спасительного Різдвяного посту, ми знову стоїмо біля убогого вертепу, який став колискою для Бога. І разом з пастухами і богомудрими волхвами схиляємо коліна перед Творцем, який прийняв образ раба і став людиною.

Бог, який «... гори зриває, й не знають вони ... Він землю трясе з її місця, і стовпи її трусяться ... Він сонцеві скаже, - і не зійде, і Він запечатує зорі» (Іов), народжується в печері, в яку пастухи заганяли худобу під час дощу, і Його колискою стає годівниця для худоби, яка називалася «ясла». Бог, ніким не впізнаний і невідомий, особливим чином входить в історію людства, щоб змінити цю історію, наповнити її Життям і грішників поставити сьогодні праведниками, а розбійників поставити сьогодні спадкоємцями Раю, і тому Він вибирає не царські палати, а смиренні людські серця .

Минуло більше двох тисячоліть з часу тієї єдиної і вовік благословенної ночі, в яку нас заради, людей, і ради нашого спасіння засяяло світові Світло небесне, засвітило на землі Сонце Божественної правди - в Віфлеємі народився Спаситель світу, Господь наш Ісус Христос. Великий отець Церкви Христової святий Іван Золотоустий говорить, що «день Різдва Христового є найважливіший з усіх свят, мати всіх свят, початок і основа їх ... Бо до чого предки так сильно прагнули, що пророки сповіщали, що праведники бажали побачити, - все це відбулося в день Різдва Христового: Бог явився на землі у плоті і вселився між людьми».

Свята Православна Церква щорічно з благоговінням урочисто прославляє цю найбільшу і спасительну для роду людського подію - Різдво Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа і з любов'ю благовіствує людям «велику благочестя таємницю: «Бог явився у плотi» (1Тим.3.16), щоб звільнити людську природу від прабатьківського гріха, від тління і смерті, зробити сьогодні нас, людей, синами Божими, учасниками Його Божества і безсмертя. Через Христа ми пізнали про Самого Бога тому що, Син Божий Господь Ісус Христос є видиме «сяйво слави і образ Іпостасі Божої» (Євр. 1.3). «Хто бачив Мене, бачив і Отця», - сказав Господь. «Якби ви знали Мене, то знали б і Отця Мого» (Ін. 8.19; 14.7, 9).

Всечесні отці, дорогі брати і сестри! Від щирого серця вітаю Вас з великим і радісним святом Різдва Христового. Ця священна подія рясніє Божественною любов'ю до нас людей! Тому і ми, в дні Різвяних свят, з вдячною і трепетною любов'ю до Народженого Ісуса прославим Його, в наших колядках, в Різдвяних піснеспівах, які будуть наповнювати християнську душу різдвяної радістю.

Вітаю вас, возлюблені у Господі, і з наступаючим Новоліттям. Молю Бога Його Всещедрої допомоги у Вашому житті, у Вашій праці, в старанному виконанні Вами заповідей Господніх. Радіючи у Господі стараймося проводити життя в однодумності віри і любові, як діти Єдиного Бога і брати у Христі Ісусі Господі нашім.

ХРИСТОС РОЖДАЄТЬСЯ! СЛАВТЕ ЙОГО!

Різдво Христове 2020 р                                         &n

Різдво Христове 2020 р                                                Небилівський декан УПЦ(ПЦУ)

Митрофорний протоієрей Михаїл Михасюк.

Категорія: Мої статті | Додав: muxasjyk (02/01/2020)
Переглядів: 303 | Теги: Різдвяне вітання Небилівського дека | Рейтинг: 3.0/1