Головна » Статті » Мої статті

Різдвяне вітання Рожнятівського декана Митрофорного протоієрея Михаїла Михасюка.

                                                     РІЗДВЯНЕ ВІТАННЯ

Рожнятівського декана Митрофорного протоієрея Михаїла Михасюка всечесним отцям, братам і сестрам Рожнятівщини!

                                                       Христос Рождається!

Всечесні отці, дорогі брати і сестри Рожнятівщини! Дякуючи Господу Богу ми з Вами дочекали  Різдвяних свят. Знову прийшла до нас Різдвяна ніч, яка світліша всякого дня, бо не просто сонце, а Сонце Правди сходить над землею. На вулиці зима - а в наших душах квітуча весна. «Бо Немовля народилося нам – Син даний нам; владарювання на раменах Його, і наречуть ім’я Йому: Дивний, Радник, Бог кріпкий» (Іс. 9. 6). Подія Різдва Христового начебто така проста, але при цьому для нашого розуму - неосяжна. І щоб доторкнутися по-справжньому до повноти Різдва Христового, треба кожному з нас вибрати і пройти своїм шляхом до Вифлиємських ясел. Ці шляхи описуються в Святій Євангелії. Господь навчає нас, як ми самі можемо з Христом зустрітися.

Перший шлях нам вказують пастухи, які перші прийшли, дізнавшись про те, що трапилося від ангелів. Хто вони були і що вони робили? Це були прості люди, які вночі стадо пасли. Вони жили по совісті, були людьми чесними і простими. І ми бачимо, що ця простота, коли людина не має в собі лукавства, не має в собі лицемірства, а навпаки смиренна і лагідна, приводить до того, що людина зустріне Господа. Вона обов'язково прийде до Ісуса, почувши звістку від ангелів.

Є шлях довший, шлях волхвів, коли людина серйозно розмірковує про те, навіщо вона живе, в чому сенс життя і як влаштований світ? Адже світ дуже складний, щоб бути випадковістю. І вони, волхви давнини - це не чаклуни, це, кажучи сучасною мовою, вчені, які намагалися осмислити світ, бачачи, що в ньому є закони, за якими існує весь Всесвіт. І ці закони настільки гармонійні, що очевидно, що  Хтось цю гармонію поставив. Людина може йти шляхом роздумів, шляхом напруженого пошуку для своєї душі зустрічі з Христом. Це - шлях довший, ніж перший.

Ми теж сьогодні прийшли до Христа Новонародженого своїм шляхом тільки з однією умовою, щоб Божественний Гість ввійшов у наші серця і залишився посеред нас.

В ці Різдвяні свята щиро вітаю Вас всечесні отці, дорогі брати і сестри Рожнятівщини з Різдвом Христовим! Бажаю миру і здоров'я, щастя і достатку вам і Вашим родинам, щоб Ваші діти і онуки росли добрими і щасливими, щоб Господь продовжив роки Вашим батькам, а їхня мудрість і їхня молитва ще довго підтримували Вас у житті.

Вітаю також наших краян, які зустрічають Різдво на чужині. Хай навіть за сотні кілометрів Вас зігріває тепло рідної оселі. Будьте здорові та сильні й обов'язково повертайтеся додому - Вас тут люблять і чекають. Бажаю, щоб ніхто в ці святкові дні не був самотнім і сумним.

Бо нині - велика радість: Христос народився! Славіте Його!

Різдво Христове. 2019 р.                                    Рожнятівський декан

                                                                    Митрофорний протоієрей Михаїл Михасюк.    


 

Категорія: Мої статті | Додав: muxasjyk (04/01/2019)
Переглядів: 13 | Теги: Різдвяне вітання Рожнятівського дек | Рейтинг: 3.0/1
Всього коментарів: 0

Категорії розділу

Мої статті [256]

Пошук

Годиник

РекомендуємоБогословське віділення ЧНУ

Тернопільсько-Бучацька Єпархі

Недвірнянський Деканат

Наш Банер

Офіційний банер Рожнятівського деканату