Свято в честь Чудотворної Ікони Божої Матері Манявської.
25 червня 2011 року Свято на честь Чудотворної Ікони Пресвятої Богородиці Манявської. Святкове богослужіння у Хресто-Воздвиженському Манявському чоловічому монастирі очолив Високопреосвященнійший Іосасаф архиєпископ Івано-Франківський і Галицький у співслужінні монастирського духовенства та священиків Єпархії. За Літургією молилося українське козацтво Прикапатського куреня, молодіжне братство імені «Апостола і євангелиста Іоана Богослова» та численні паломники. По закінченні Літургії відбувся хресний хід навколо Хресто-Возвиженського собору монастиря, після якого Владика Іоасаф звернувся до вірних з проповіддю, у якій наголосив на основних моментах історії передання чудотворної ікони Пресвятої Богородиці до Манявської обителі та на чудесах, які пов’язані із цією іконою. «Пресвята Богородиця сама вибрала собі цей монастир, через багаторазове видіння старцю Філагрію, для того, щоб тут у цій обителі через чудеса, які відбуваються від Її чудотворного образа показати своє заступництво і молитовне покровительство роду людському… Чи можна при цьому говорити, що наша Церква не благодатна, що наші таїнства недійсні, що наші молитви не вислуховує Господь, якщо сама Пресвята Богородиця – Мати Христа Бога Нашого доказує нашу благодатність і канонічність…». Свято закінчилось співом «Під Твою милість» і поклонінням Чудотворній іконі.
Категорія: Мої статті | Додав: muxasjyk (03/07/2011)
Переглядів: 464 | Теги: Свято в честь Чудотворної Ікони Бож | Рейтинг: 5.0/1