Великоднє вітання Рожнятівського декана Української Православної Церкви (ПЦУ) Митрофорного протоієрея Михаїла Михасюка.

ХРИСТОС ВОСКРЕС!

Всечесні отці, дорогі брати і сестри Рожнятівщини! У цей урочистий і спасительний день з великим благоговінням і любов'ю вітаю Вас короткими, а разом з тим і величними та безкінечно радісними словами Великоднього вітання:     Христос Воскрес!

Цю велику звістку вперше сповістили жінки-мироносиці, почувши її від ангела, а потім святі апостоли рознесли її по всіх усюдах всесвіту. І ось уже майже дві тисячі років лунають у світі ці захоплюючі слова, вселяючи в душу віру і надію на спасіння. Воскресіння з мертвих Ісуса Христа - це чудо з чудес, велика втіха ангелів на небі і людей на землі. Воскресіння Христове для нас - надія на вічне життя в Царстві Небесному. Як воскрес після розп'яття на Хресті наш Божественний Учитель, так і ми, віруючі в Нього, воскреснемо й отримаємо справедливу заплату по нашій вірі і добрих справах в Царстві Божому.

Воскрес Христос і цим примирив нас з Творцем. Це приносить душі радість і підносить її вгору, до вічного Царства світла і любові. Тріумфуючи перемогу Христову над пекельними силами, святитель Іван Золотоустий вигукує: «Де твоє жало смерте? Пекло, де твоя перемога? Воскрес Христос, і ти повалене. Воскрес Христос, і впали демони. Воскрес Христос і радіють ангели. Воскрес Христос і життя торжествує».

«Нову заповідь даю вам, щоб ви любили один одного, як Я полюбив вас», - каже Христос (Ів. 13.35). Сердечною вдячністю і душевною любов'ю відповімо на безмежну любов до людей нашого Спасителя. Дорогі брати і сестри, воскреслий Христос веде нас до торжества духу над плоттю, життя над смертю, бо «Дух оживляє; плоть аніскільки не допомагає». (Ін. 6.63). Триденне воскресіння Христа показує нам невичерпне джерело духовного відродження та вдосконалення, до чого закликає нас Спаситель, щоб ми   стали «синами Отця вашого Небесного» (Мф. 5.45). І тоді єдиними устами і єдиним серцем ми всі заспіваймо священну пісню: «Воскресіння Твоє, Христе Спасе, ангели співають на небесах, і нас на землі сподоби чистим серцем Тебе славити».

Христос є життя вічне, мир і радість. Будемо і ми просити у Нього миру і благоденства, як каже святитель Василій Великий: «Хто шукає миру, той шукає Христа». Мир є найцінніше і необхідне надбання людини, і ті, хто прагне до миру, «синами Божими назвуться». (Мф. 5.9).

Дорогі браття у Христі, в цей великий день піднесемо наші сердечні молитви до воскреслого з мертвих Господа Ісуса Христа про дарування доброго стану нашій Святій Церкві, про дарування миру нашій Україні і всьому людству. Дорогі отці, брати і сестри, молитовно бажаю Вам провести Великодні свята  в духовній радості свого серця, в доброму здоров'ї, мирі і злагоді, щоб ніщо житейське не затьмарювало Ваше радісне почуття про воскреслого Христа. Бажаю вам старанності в молитвах, Божої допомоги в добрих справах на служіння Богові і ближнім, довголіття, достатку плодів земних і душевного спасіння.

Благодать воскреслого з мертвих Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа, заступництво Пречистої Його Матері нехай будуть з усіма вами.

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

2019 р.                     Рожнятівський декан Української Православної Церкви (ПЦУ)

Митрофорний протоієрей Михаїл Михасюк

Категорія: Мої статті | Додав: muxasjyk (26/04/2019)
Переглядів: 375 | Теги: Великоднє вітання Рожнятівського де | Рейтинг: 1.0/1