Головна » Статті

Всього матеріалів в каталозі: 269
Сторінки: « 1 2 3 4 5 6 7 ... 26 27 »

В Небилівській школі відбулося свято останнього дзвоника.
Мої статті | Переглядів: 511 | Додав: muxasjyk | Дата: 30/05/2015

В ніч з 11 на 12 квітня 2015 р. Пасхальне богослужіння в храмі Архангела Михаїла с.Небилів очолив Рожнятівський декан настоятель храму протоієрей Михайло Михасюк.
Мої статті | Переглядів: 788 | Додав: muxasjyk | Дата: 13/04/2015

ПАСХАЛЬНЕ ВІТАННЯ РОЖНЯТІВСЬКОГО ДЕКАНА МИТРОФОРНОГО ПРОТОІЄРЕЯ МИХАЇЛА МИХАСЮКА
Мої статті | Переглядів: 521 | Додав: muxasjyk | Дата: 06/04/2015

ХРИСТОС РОЖДАЄТЬСЯ-СЛАВІМО ЙОГО. «Слава в вишніх Богу і на землі мир, в людях благовоління!»(Лук.2:14) Це перша колядка, що пролунала над землею. Пізніше люди складуть тисячі інших, мільйони християн всього світу у своїх колядках і молитвах прославлять Різдво Христове.
Мої статті | Переглядів: 519 | Додав: muxasjyk | Дата: 31/12/2014

19 грудня Свята Православна Церква молитовно святкує пам'ять святителя Миколая, архиєпископа Мир Лікійських, чудотворця. З поміж великих святих угодників Божих ,святитель Миколай Чудотворець користується особливою любов`ю нашого народу, і кількість храмів названих на його честь є цьому доказом.
Мої статті | Переглядів: 965 | Додав: muxasjyk | Дата: 19/12/2014

Господи, допоможи мені стати хорошою дружиною. Я розумію, що не зможу зробити цього без Твоєї допомоги. Позбав мене від егоїзму, нетерпіння і дратівливості і перетвори їх на доброту, жертовність і покірливе довготерпіння. Звільни мене від поганих звичок і поганого настрою, від грубих слів і бажання захиститися, дай мені доброту, добрість, вірність, м'ягкість і навчи мене стримувати емоції. Вилікуй моє серце від жорстокості і сокруши стіну ворожнечі між мною і моїм чоловіком ......
Мої статті | Переглядів: 451 | Додав: muxasjyk | Дата: 03/12/2014

21 листопада 2014, в день святкування на честь Архістратига Божого Михаїла та всіх небесних сил безтілесних, у Свято-Михайлівському храмі с.Небилів,відзначалося храмове свято .
Мої статті | Переглядів: 796 | Додав: muxasjyk | Дата: 22/11/2014

10 листопада у Свято-Михайлівському храмі с.Небилів з благословення Митрополита Іоасафа відбулися збори духовенства і представників громад Рожнятівського деканату.Головував на зборах секретар єпархіального управління протоієрей Василь Бурак.
Мої статті | Переглядів: 568 | Додав: muxasjyk | Дата: 11/11/2014

У суботу, 8 листопада 2014 року, Православна Церква вшановує пам'ять Великомученика Димитрiя Солунського (бл. 306). В нашому с.Слобода Небилівська цей день особливий, адже святкується пам’ять небесного покровителя села, в чесь якого була освячена церква.
Мої статті | Переглядів: 698 | Додав: muxasjyk | Дата: 09/11/2014

У середині жовтня, коли природа відпочиває в золотому сяйві, немов в очікуванні дива, коли ліси одягнені «в багрець і золото», що уособлюють Божественну любов до людей, славу і велич Віри та Господа , приходить світле свято – Покрови Пресвятої Богородиці.
Мої статті | Переглядів: 1164 | Додав: muxasjyk | Дата: 15/10/2014